Lesrooster Venray

Dag

Tijd

Les

Leeftijd

Lescode

Docent

Maandag 15.30-16.30 Selectie TOPklas 8-11 jaar 202135 Karin Groenen
Maandag 16.30-17.30 Jazz dance 12-15 jaar niveau 5 202101 Karin Groenen
Maandag 17.30-18.30 Klassiek ballet 14-19 jaar niveau 7 202102 Karin Groenen
Maandag 18.30-19.30 Selectie Allure 13-20 jaar 202103 Karin Groenen
Maandag 19.30-20.30 Jazz/Modern dance volwassenen (50+) 202104 Karin Groenen
Maandag 19.30-20.30 Moderne-klassiek dans volwassenen 202156 Romanna Delauw
Maandag 20.30-21.30 Pilates volwassenen 202157 Romanna Delauw
dinsdag 15.45-16.45 Klassiek ballet 10-12 jaar niveau 5 202105 Myrna van Rens
dinsdag 15.45-16.45 Selectie Spirit 7-10 jaar 202106 Karin Groenen-Britt Range
dinsdag 16.45-17.45 Klassiek ballet 8-11 jaar niveau 3 202136 Myrna van Rens
dinsdag 16.45-17.45 Selectie Impulz 9-12 jaar 202107 Karin Groenen-Britt Range
dinsdag 17.45-18.45 Klassiek ballet+pointes 11-14 jaar niveau 6 202137 Myrna van Rens
dinsdag 17.45-18.45 Klassiek ballet+pointes 12-15 jaar niveau 7 202108 Karin Groenen-Britt Range
dinsdag 18.45-19.45 Selectie Danza 10-15 jaar 202109 Karin Groenen-Britt Range
dinsdag 19.45-20.45 Klassiek ballet 18+ niveau 8 202110 Myrna van Rens
dinsdag 19.45-20.45 Tapdance 14+ 202120 Britt Range
dinsdag 19.45-21.45 Combi les ballet&Bodydance 18+ 202111 Karin-Myrna-Britt
dinsdag 20.45-21.45 Conditie dance 18+ 202112 Karin-Myrna-Britt
woensdag 15.00-15.45 Kleuterdans 4-6 jaar 202114 Eva Rutten
woensdag 15.45-16.45 Kinderdans 6-8 jaar 202115 Eva Rutten
woensdag 17.00-18.00 Moderne dans 7-10 jaar 202116 Britt Range
woensdag 18.00-19.00 Speciaal dansen 10-14 jaar 202180 Eva Rutten
woensdag 18.00-19.00 Moderne dans 10-14 jaar 202117 Britt Range
woensdag 19.00-20.00 Moderne dans 15+ jaar 202118 Britt Range
woensdag 20.00-21.00 Dancefit 30+ 202119 Eva Rutten
donderdag 16.00-17.00 Ballet (nieuw) 8-10 jaar 202122 Myrna van Rens
donderdag 16.00-17.00 Jazz dance 9-12 jaar niveau 3 202121 Mara op het Veld Myrna van Rens
donderdag 17.00-18.00 Klassiek ballet 10-13 jaar niveau 4 202123 Myrna van Rens
donderdag 17.00-18.00 Jazz dance (nieuw) 8-10 jaar niveau 1 202124 Mara op het Veld Myrna van Rens
donderdag 18.00-19.00 Jazz dance 10-13 jaar niveau 4 202123 Mara op het Veld Myrna van Rens
donderdag 19.15-20.15 Klassiek ballet volwassenen 18+ 202139 Myrna van Rens
donderdag 18.00-19.00 Musical 7-10 jaar 202180 Lizzy Schraven
donderdag 19.00-20.00 Musical 11+ jaar 202181 Lizzy Schraven
vrijdag 16.00-17.00 Klassiek ballet 7-10 jaar niveau 2 202144 Lynn Kosakoy
vrijdag 17.00-18.00 Streetjazz 7-10 groep A 202142 Milou Kronenberg
vrijdag 18.00-19.00 Streetjazz 7-10 groep B 202145 Milou Kronenberg
vrijdag 17.00-18.00 Streetdance 9-12 jaar 202127 Lynn Kosakoy
vrijdag 18.15-19.15 Jazz and more 12-15 jaar 202128 Lynn Kosakoy
vrijdag 19.15-20.15 Streetdance 16+jaar 202129 Lynn Kosakoy
zaterdag 9.00-9.45 Peuterdans 2,5-4 jaar 202134 Eva Rutten
zaterdag 9.45-10.30 Kleuterdans 4-6 jaar 202130 Eva Rutten
zaterdag 10.30-11.30 Kinderdans 6-8 jaar 202131 Eva Rutten
zaterdag 11.30-12.30 Kinderdans 6-8 jaar 202132 Eva Rutten

Maandag 15.30-16.30
Selectie TOPklas

Maandag 16.30-17.30
Jazz dance

Maandag 17.30-18.30
Klassiek ballet jongeren

Maandag 18.30-19.30
Selectie Allure

Maandag 19.30-20.30
Jazz/Modern dance volw.

Maandag 19.30-20.30
Moderne-klassiek dans volw.

Maandag 20.30-21.30
Pilates volw.

dinsdag 15.45-16.45
Klassiek ballet kids

dinsdag 15.45-16.45
Selectie Spirit

dinsdag 16.45-17.45
Klassiek ballet kids

dinsdag 16.45-17.45
Selectie Impulz

dinsdag 17.45-18.45
Klassiek ballet&pointes jongeren

dinsdag 17.45-18.45
Klassiek ballet&pointes jongeren

dinsdag 18.45-19.45
Selectie Danza

dinsdag 19.45-20.45
Klassiek ballet volw.

dinsdag 19.45-21.45
Combi les ballet&Bodydance

dinsdag 20.45-21.45
Conditiedance 18+

dinsdag 19.45-20.45
Tapdance 15+

woensdag 15.00-15.45
Kleuterdans

woensdag 15.45-16.45
Kinderdans

woensdag 17.00-18.00
Moderne dans kids

woensdag 18.00-19.00
Speciaal dansen 11-14j

woensdag 18.00-19.00
Moderne dans jongeren

woensdag 19.00-20.00
Moderne dans jongeren

woensdag 20.00-21.00
Dancefit volw.

donderdag 16.00-17.00
Ballet (nieuw)

donderdag 16.00-17.00
Jazz dance

donderdag 17.00-18.00
Klassiek ballet jongeren

donderdag 17.00-18.00
Jazz dance (nieuw)

donderdag 18.00-19.00
Jazz dance jongeren

donderdag 19.15-20.15
Klassiek ballet volw.

donderdag 18.00-19.00
Musical

donderdag 19.00-20.00
Musical

vrijdag 16.00-17.00
Klassiek ballet kids

vrijdag 17.00-18.00
Streetjazz A

vrijdag 18.00-19.00
Streetjazz B

vrijdag 17.00-18.00
Streetdance (2)

vrijdag 18.15-19.15
Jazz and more

vrijdag 19.15-20.15
Streetdance

zaterdag 9.00-9.45
Peuterdans

zaterdag 9.45-10.30
Kleuterdans

zaterdag 10.30-11.30
Kinderdans A

zaterdag 11.30-12.30
Kinderdans B

Comments are closed.